TUR PROGRAMI VE TUR DETAYLARI
TUR TARİHLERİ

NAXOS-KOUFONISSI-PAROS-ANTİPAROS-AMORGOS-SYROS-KOS
Bodrum -Kos çıkışlı ..
**Heybetli dağlar, yeşil vadiler, güzel plajlar ve kırsal köyleriyle Kiklad adalarının en büyüğü ,ana kraliçesi NAXOS!!!
**Hayır, cennet değil! Peri tozu gibi parlayan kumsalları,billur gibi turkuaz suyu ile Yunan'ın gizli cenneti KOUFOUNISI !!
**En iyi tatil destinasyonlarının üst sıralarında yer alan PAROS!!
**Hollywood ünlülerinin tercihi ANTİPAROS!!
**Beyaz badanalı evlerin rengarenk konaklarla, neoklasik binalarla ve büyük kiliselerle harmanlandığı SYROS!!
13-17 Temmuz
4 gece 5 gün
18 Kişilik
749 €
**Single konaklama + 210 € dur.
**Kapı vizesi ile geçiş yapılamamaktadır.

NOTLAR:
**Halikarnas Tour bir Mahizar Turizm markasıdır.
**Rota ve program Halikarnas tour ‘a aittir.Tur başlıkları,tur metinleri tümüyle ya da kısmen taklit edilemz.Bunu yapan kişi ve acentelar hakkında MAHİZAR TUR yasal haklarını Asliye Ticaret Mahkemeleri nezdinde korumaya almıştır.
**Hava muhalefeti ya da teknik nedenlerle ‘’force majör ‘’hallerde adalarda mahsur kalınması halinde acente sadece tur programında vadettiği hizmetleri yerine getirmekle yükümlüdür.
Misafirlerin program dışı konaklama -yemek vs harcamaları kendilerine aittir.Force Major durumlar sigorta kapsamında değildir..
**Yunanistan otellere girişte alınan konaklama ve şehir vergiler bu yıl 3* otelllerde gecelik oda başı 3 € ---4 * otellerde odabaşı gecelik 7 € --5* otellerde gecelik odabaşı 10 € dur.Tur fiyatına dahil değildir.Tur çıkış öncesi toplam ödeme tarafınıza bildirilecek firmaya ya da rehbere ödenecektir.
Misafirlerimiz tura katılarak bunu kabul etmiş sayılır.
İyİ geziler dileriz.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Tüm feribot biletleri
(Bodrum-Kos-Amorgos-Naxos-Paros-Antiparos-Syros-Kos)
*2 gece Naxos merkezde 3* Hotel Xenia konaklama ve sabah kahvaltıları
*Naxos köyleri turu
*Tüm gün süren Koufonissi tekne turu
*2 gece Paros merkezde 3* Hotel Ayeri konaklama ve 2 sabah kahvaltısı
*Paros köyleri turu
*Antiparos turu
*Rehberlik

Sık Sorulan Sorular ve Koşullar
 • Mahizar Turizm hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Shengen vizesi alacak ve vize işlemlerini acentamız aracılığı ile gerçekleştirecek yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında Mahizar Turizm'in' sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur programı Mahizar Turizm Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Mahizar Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Mahizar Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Mahizar Turizm'in' hiç bir sorumluluğu yoktur. Mahizar Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Mahizar Turizm'in' herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Mahizar Turizm sorumlu değildir.
 • Bazı Yunan Adalarında bulunan Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
NAXOS-KOUFONISSI-PAROS-AMORGOS-SYROS

749 €/ Kişi Başı

TUR TARİHLERİ
REZERVASYON
capcha
BİZE ULAŞIN
 • Telefon:0 535 264 55 65
 • Saatler:09:00 - 19:00
 • Adres:Mahizar Turizm Turgutreis-Bodrum
MÜŞTERİ YORUMLARI

.İstanbul'dan Paskalya için Sakız Adası turu için ilk defa aranıza katıldım. Gezi ,Eğlence ve Bilgi anlamında çok güzel bir organizasyon oldu

Muammer Tükenmez

şimdiye kadar gittiğim turlar içinde en mükemmel turlarımı yaptım. Bodrumda benim için 1 numara Menekşe Balkı tur operatöru olarak mükemmel

Nevin Böbrek Yalnızcık

Katıldığım bütün gezilerden son derece memnun ayrıldığım Mahizar Travel'a teşekkür ederim.

Sermin Uysal