TUR PROGRAMI VE TUR DETAYLARI
TUR TARİHLERİ

PAROS-AMORGOS-ANTİPAROS--ASTYPALAİA- KOS
29 Haziran-3 Temmuz
669 € Single farkı 230 € dur.
⛴️Yunanistan'ın Mykonos 'tan sonraki gözdesi,her bir metrekaresi ayrı bir instagram karesi Kiklad'ın kraliçesi PAROS !!
*Adaya serpiştirilmiş mavi kubbeli minik şapelleri, ufak balıkçı köyleri, Tom Hanks gibi ünlülerin inzivaya çekildiği ,daracık sokakları ile sevimli liman kasabası ile zamanın neredeyse durduğu, el değmemiş şiir gibi bir ada.Paros'un küçük kardeşi Antiparos..
**Kiklad adalarının en güzel Chora'sına sahip AMORGOS
⛴️Biraz dodecanese biraz kikladi ,egenin kelebeği ASTYPALAİA!!
ve komşu KOS !!

Fiyata Dahil hizmetler
*Bodrum-Kos -Amorgoss -Paros -Antiparos-Astypalea-Kos-Bodrum Feribot biletleri *Amorgos araçlı ada turu ve Aegali liman transferi *Paros liman -otel transferleri -Paros 2 gece AStypalea 2 gece konaklama ve sabah kahvaltıları *Paros köyleri turu *AStypalea araçlı ada turu *AStypalea Livadi plajı ve Chora gidiş transferi
*Acenta refakat ve rehberlik

0 535 264 5565
*Schengen vize gereklidir. Kapı vizesi ile geçiş yapılmaz .

Tur programı aşağıdaki gibidir.
1.Gün Sabah 07.45 Bodrum kale yanı gümrükte buluşma ve 08.30 Kos'a geçiş .
Pasaport işlemleri sonrası diğer limanda 11.30 da buluşmak üzere ayrılıyoruz(dileyenler le birlikte hep beraber geçebilriz)12.05 te Amorgos adasına geçiş Yolculuğumuz 3 saat.. Gemiler büyük 7 katlı gemilerdir.İçerisinde kafeterya restoran mevcuttur. .Bizi bekleyen aracımızla turumuza başlıyoruz. Chora Kıklad adalarının en güzel köyü olarak geçiyor ,yine Deep Blue filminin çekildiği Agia Anna plajını görüyor,muhteşem manzaraya sahıp Chozoviotissa manstırını görerek Aegaeali limanına transfer oluyoruz. Burada alacağımız akşam yemeği sonrası 19.50 feribotu ile turu ve yemek sonrası Paros'a geçiş ve otele yerleşme Konaklama Hotel Ayeri
(Blue Star gemileriyle yapacağımız seyahatte 23.00 sularında Paros limanına ulaşarız)
2.Gün
Sabah kahvaltımızın ardından aracımıza binerek Paros'un incisi Naussa 'ya geçiyoruz.
Burada her bir sokak instagram karesi..Bol bol fotoğraf çekip gezdikten sonra diğer bir güzel Lefkes köyüne geçiyoruz .Buradaki gezimizi de bitirerek yol üzerinde Marpissa köyünde fotoğraf molası alıyor ve Pounda limanından 5 dakikalık bir yolculukla Antiparos'a geçiyoruz. Burada öğle yemği ve gezinti için yaklaşık 2-2.5 saatlik serbest zaman alıyoruz. Ardından Paroıkıa'ya dönüş yapıyoruz. Akşam belirlenen saatte lobbyde buluşarak Paroıkıa Old Town turumuz sonrası akşam yemeği için ayrılıyoruz...
3.Gün
Sabah kahvaltının ardından limana yürüyoruz..11.25 de kalkacak olan feribotumuzla sırasıyla Naxos-Donussa-Amorgos limanlarına uğrayarak 16.00 sularında Astypalaia'ya ulaşarak otelimize yerleşiyoruz. Akşam serbest . Konaklama otel Hotel Paradisos 4.Gün Sabah kahvaltısının ardından
adadaki tek minübüsle Analipsi(Maltazena-Livadi'yi göreceğimiz panoramik turumuza çıkıyoruz. Tur bitiminde Livadi 'de kalarak akşam 17.00 ye kadar deniz molası alıyoruz.yien harika lezzetler tatmak için en güzel tavernaların olduğu bölge burası .. Otelimize transfer sonrası kısa bir dinlenme molası sonrası Chora 'ya gitmek için aracımıza biniyoruz. Fotoğraflarda gördüğünüz yanyana sıralanmış yeldeğirmenleri,Venediklilerden kalan kale ,beyaz evler ,renkli kapılar arasında yapacağımız yürüyüş sonrası harika bir akşam yemeği yiyor ve hep birlikte aşağıya yürüyerek geceyi tamamlıyoruz. 5.gün Sabah kahvaltının ardından 13.00 e kadar serbest zaman .
13.00 te limana geçerek 13.35 feribotumuzla 1 saat 40 dakikalık yolculukla Kos'a oradan Turgutreis ya da Bodrum'a ulaşıyoruz.
iyi tatiller dileriz.

FİYATA DAHİL HİZMETLER


Sık Sorulan Sorular ve Koşullar
 • Mahizar Turizm hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Shengen vizesi alacak ve vize işlemlerini acentamız aracılığı ile gerçekleştirecek yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında Mahizar Turizm'in' sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur programı Mahizar Turizm Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Mahizar Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Mahizar Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Mahizar Turizm'in' hiç bir sorumluluğu yoktur. Mahizar Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Mahizar Turizm'in' herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Mahizar Turizm sorumlu değildir.
 • Bazı Yunan Adalarında bulunan Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
PAROS-AMORGOS-ASTYPALAİA-KOS

669 €/ Kişi Başı

TUR TARİHLERİ
REZERVASYON
capcha
BİZE ULAŞIN
 • Telefon:0 535 264 55 65
 • Saatler:09:00 - 19:00
 • Adres:Mahizar Turizm Turgutreis-Bodrum
MÜŞTERİ YORUMLARI

.İstanbul'dan Paskalya için Sakız Adası turu için ilk defa aranıza katıldım. Gezi ,Eğlence ve Bilgi anlamında çok güzel bir organizasyon oldu

Muammer Tükenmez

şimdiye kadar gittiğim turlar içinde en mükemmel turlarımı yaptım. Bodrumda benim için 1 numara Menekşe Balkı tur operatöru olarak mükemmel

Nevin Böbrek Yalnızcık

Katıldığım bütün gezilerden son derece memnun ayrıldığım Mahizar Travel'a teşekkür ederim.

Sermin Uysal