TUR PROGRAMI VE TUR DETAYLARI
TUR TARİHLERİ
 • 1 Ocak 1970 - Fiyat: ( 299 EURO) Tur Tarihi Geçti
 • 10 Haziran 2024 - Fiyat: ( DOLU) Tur Tarihi Geçti
 • 16 Eylül 2024 - Fiyat: ( 299 EURO) Tura Kalan Süre: 87 Gün
 • 23 Eylül 2024 - Fiyat: ( 299 EURO) Tura Kalan Süre: 94 Gün

EGENİN KELEBEĞİ ASTYPALAİA!!
DAĞCILARIN GÖZBEBEĞİ KALYMNOS!!
GÜZEL KOMŞUMUZ KOS!!

27-29 MAYIS
299 €
*Bodrum-Kos-Kalymnos-Telendos-Asypalaia -Kos feribot biletleri
*2 gece Astypalaia Hotel Paradisos konaklama ve sabah kahvaltıları
*Kalymnos-Telendos -Astypalia turları
*Rehberlik dahil
Onlarca bakir ince kumlu,billur gibi suya sahip plaj.. Bir kelebeğin kanatları gibi girintili çıkıntılı koylar. En tepede Venedik kalesi ve kalenin etrafına kurulmuş çok şık bir köy..
Belki de bu sebeple " Egenin Kelebeği " diyorlar buraya..
Çok sessizlik çok huzur
Güzellige dair herşey çok burada.
Dağcıların dalgıçların adası Kalimnos-Oniki adaların ticari merkezi..
Kalymnos'un yavrusu miniminnacık huzurlu Telendos
ve komşumuz Kos..
Tur Programı ve rezv 0535 264 5565
**Fiyatlandırma iki kişilik odada kişi başı ücrettir. Single farkı 2 gece için 50 € dur.
**Otellerde asansör yoktur. Gerektiğinde 1 yada 2 kat çıkılma durumu olduğundan orda sorun yaşamamak adına misafirlerimizin bunu dikkate alması rica olunur.
** Otelde kahvaltı servisi yoktur ,tur ücretine dahil edilmemiştir .Yan taraftaki kafeterya ya da restaurantlarda yapabilirsiniz ,fhemen otelin bitişiğindeki fırından alabilirsiniz ,rehberiniz yönlendirecektir.
**Adaya geçiş gemilerimizde bazen klimalardan çok soğuk olabiliyor,yanınızda birer hırka ve çorap bulundurmanız önemlidir.
**Pasaport ve schengen vize gereklidir. Kapı vizesi ile geçiş yapılamamktadır.

GÜNLÜK TUR PROGRAM DETAYI

1.Gün Programı


Sabah 08.30 Turgutreis ve Bodrum gümrüklerinde buluşarak Kos adasına geçiş.

Ardından  13.00 e kadar serbest zaman sonrası Kos Mastichari limanın atransfer ve 14.30 feribotu ile Kalymnos'a geçiş.

Lİmanda bizi bekleyen aracımızla Kalymnos'un arka tarafı ve en turistik bölgesi Massourı 'ye geçerek öğle yemeği alıyoruz.

Ögle yemeğinden sonra hemen yakındaki limandan Telendos adasına geçiyoruz.

Kahve ya da aperatif molamız burada ..

Telendos ziyareti sonrası aracımızla Vathi üzerinden Agia Savvas kilisesine çıkıyor ,hem ziyaret ediyor hem harika panoramik fotoğraflar çektikten sonra şehir merkezine geliyoruz.Y öresel restaurantalardan birine geçerek akşam yemeğimizi alıyoruz.

22.30 limanda buluşarak Astypalia adasın adoğru yola çıkıyoruz.

Yolculuk 2.5 saat .

Ardından hemen limandaki otelimize yerleşiyoruz.


2.gün Programı


Sabah kahvaltının ardından aracımıza binerek Livadi-Analipsi-Maltazena ve diğer koyları kapsayan yaklaşık 1.5 saat sürecek olan gezimizi yaparak otele dönüyor ve akşam saatlerine kadar serbest zaman alıyoruz.

Gün içinde hemen otelin yanındaki Pera Gialos plajında denize girebilir ya da bir diğer güzel koy olan Livadi 'ye giderek plajdan faydalanabilir,restaurantlarında özel lezzetleri tadabilirsiniz. Rehberiniz size gerekli bilgileri verecektir.

Akşam belirlenen saatte buluşarak Pera Gialos'tan merdivenlerden yürüyerek güzel manzaralar eşliğinde Chora'ya çıkıyoruz.

(Yürümek istemeyen misafirler taksiyle geçebilirler)

Chora'da Astypalaia'nın simgesi 8 adet değirmen,Cenevizlilerden kalma kalesi,manastır ,gelin gibi bembeyaz evler,şık butikler arasında kısa bir süre gezinip fotoğraf çektikten sonra akşam yemeği için yöresel restaurantlardan birinde akşam yemeklerimizi yiyerek Pera Gialos'a geri dönüyoruz.


3.Gün Programı


Sabah kahvaltımızın ardından 13.00 e kadar serbest zaman.. Pera Gialos'ta yürüyebilir,alışveriş yapabilir,denize girebilir,otelimizin balkonunda dinlenebilirsiniz.

13.00 te limana yürüyerek (3 dakika)13.35 feribotuyla 1 saat 45 dakikalık bir yolculukla Kos'a ardından Bodrum'a dönüyoruz.

İYİ TATİLLER DİLERİZ.

FİYATA DAHİL HİZMETLER


Sık Sorulan Sorular ve Koşullar
 • Mahizar Turizm hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Shengen vizesi alacak ve vize işlemlerini acentamız aracılığı ile gerçekleştirecek yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında Mahizar Turizm'in' sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur programı Mahizar Turizm Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Mahizar Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Mahizar Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Mahizar Turizm'in' hiç bir sorumluluğu yoktur. Mahizar Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Mahizar Turizm'in' herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Mahizar Turizm sorumlu değildir.
 • Bazı Yunan Adalarında bulunan Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
ASTYPALİA -KALYMNOS-TELENDOS-KOS

299 €/ Kişi Başı

TUR TARİHLERİ
REZERVASYON
capcha
BİZE ULAŞIN
 • Telefon:0 535 264 55 65
 • Saatler:09:00 - 19:00
 • Adres:Mahizar Turizm Turgutreis-Bodrum
MÜŞTERİ YORUMLARI

.İstanbul'dan Paskalya için Sakız Adası turu için ilk defa aranıza katıldım. Gezi ,Eğlence ve Bilgi anlamında çok güzel bir organizasyon oldu

Muammer Tükenmez

şimdiye kadar gittiğim turlar içinde en mükemmel turlarımı yaptım. Bodrumda benim için 1 numara Menekşe Balkı tur operatöru olarak mükemmel

Nevin Böbrek Yalnızcık

Katıldığım bütün gezilerden son derece memnun ayrıldığım Mahizar Travel'a teşekkür ederim.

Sermin Uysal